Kurumsal

Kurumsal

Turhal Nakliyat Ve Taşımacılık Hizmetleri, 1990 Yılında Ev, Ofis, Büro Vb. Nakliyat Ve Taşımacılık Uygulamalarında En Iyi Hizmeti Verebilmek Için Istanbulda Kurulmuştur. Dünya Teknolojilerini Yakından Takip Eden, Lojistik Altyapısını Sürekli Yenileyen Firmamız, Genç, Tecrübeli Ve Özel Eğitimli Personelden Oluşan Uzman Kadrosu Ile, Müşterilerine Daima En Iyi Hizmeti En Güvenilir Şekilde Sunma Gayreti Içerisinde Bulunmaktadır. Müşteri Memnuniyetini Kendine Ilke Edinmiş Firmamız, Taşımacılığını Gerçekleştirdiği Tüm Eşya Veya Ürünleri Sigorta Altına Almaktadır. Web Sitemizi Veya Sabit/Gsm Telefon Numarlarımız Ile Bize 7/24 Ulaşabilmeniz Mümkündür. Nakliyat Ve Taşımacılık Sektöründe Kaliteli Hizmet Anlayışı Ile Çalışmalarımıza Tüm Hızımızla Devam Etmekteyiz. Bizi Tercih Ettiğiniz Için Değerli Müşterilerimize Şimdiden Teşekkür Ederiz..

Turhal Nakliyat Olarak; Müşterilerimizin Bütün Hak Ve Hukuklarına Saygı Duymak, Avrupa Standartlarına Uygun Kaliteli Ve Yüksek Düzeyde Hizmet Vererek, Müşterilerimizin Rahatlığını Ve Memnuniyetini En Üst Düzeye Çıkarmak, Insanların Özel Hayatına Hitap Eden Uygulamalar Da Müşteri Odaklı Taşıma Hizmeti Vermek, Sektörümüz De Ki Uygulamaların Ve Teknolojilerin Ilk Uygulayıcısı Olmaktır. Bu Hedefdeki En Büyük Dayanağımız Eğitimli Ve Görev Bilinçli Personel Kaynağımızdır.

Turhal Nakliyat Ve Taşımacılık Hizmetleri Olarak; Müşterilerimizin Beklentilerine Ve Gereksinizmlerini Takip Ederek En Doğru Çözüme Kavuşturmak, Kişilerin Iş Yaşamı Ve Özel Yaşamına Kolaylaştırıcı Ve Zenginleştirici Katkıda Bulunmak, Müşterilerimizin Memnuniyetini Yükseltmek, Uzman Ekibimizle Taşımacılık Uygulamalarında Hızlı Ve Güvenilir Bir Şekilde Hizmet Vermektir.

Referanslarımız